від 139 000 ₴
"Монастирищенський завод котельного обладнання" виготовляє вакуумні деаератори ДВ, охолоджувачі випару ОВВ, ежектори водоструминні ЕВ.
Вакуумні деаератори типу ДВ, продуктивністю від 5 до 300 т/год, призначені для дегазації (видалення кисню та вільної вуглекислоти) додаткової води енергетичних котлів та підживлювальної води систем теплопостачання на ТЕЦ та котельних, головним чином водогрійних. Як теплоносій у них може використовуватися перегріта вода, що деаерується, або пара.
Деаератор вакуумний - використовується в умовах, коли у котелень немає пари, що випускається. Вакуумні деаератори ДВ – змушені працювати разом із пристроями для відсмоктування випару. Деаератор ДВ живильної води має велику товщину стінок, а також дозволяють розкладати бікарбонати при низькому тиску.
До складу деаераційної установки входять:
- Деаератор ДВ
- Охолоджувач випару ОВВ
- Ежектор водоструминний ЕВ
Вакуумні деаератори типу ДВ не мають запасу води у своєму корпусі. При зливі води деаерованої самопливом в акумуляторні баки рівень її коливається в зливному трубопроводі в залежності від тиску в деаераторі, рівня води в баку-акумуляторі і навантаження. При роботі деаератора на насос для стійкої роботи останнього необхідно передбачати проміжний бак атмосферного тиску.
У деаераторах застосована двоступінчаста схема деаерації води: перший ступінь - струминна, другий - барботажна, в якості якої використовується непровальна дірчаста тарілка.
Вихідна (що підлягає деаерації) вода трубою потрапляє на верхню тарілку. Остання секціонована з таким розрахунком, що при мінімальному (30%) навантаженні працює лише частина отворів у внутрішньому секторі. При збільшенні навантаження входять у роботу інші отвори. Секціонування верхньої тарілки дозволяє уникнути гідравлічних перекосів по парі та воді при зміні навантаження та у всіх випадках забезпечує обробку струменів води парою. Пройшовши струминну частину, вода потрапляє на перепускну тарілку, призначену для збору та перепуску води на початкову ділянку, розташовану нижче за барботажну тарілку. Перепускна тарілка має отвір у вигляді сектора, що одного боку примикає до суцільної вертикальної перегородки, що йде вниз до основи корпусу колонки. Вода з перепускної тарілки прямує на непровальну барботажну тарілку з рядами отворів, орієнтованих перпендикулярно до потоку води. До барботажної тарілки примикає водозливний поріг, який проходить до нижньої основи деаератора. Вода протікає барботажною тарілкою, переливається через поріг і потрапляє в сектор, обрамлений порогом і перегородкою, а потім відводиться з деаератора через трубу.
Греюче середовище – перегріта вода (пар), що подається під барботажну тарілку. Потрапляючи в ділянку з тиском нижче атмосферного, вода закипає, утворюючи під тарілкою парову подушку. Вода, що залишилася після закипання, водоперепускною трубою надходить на барботажну тарілку, де проходить обробку спільно з вихідним потоком води. Пара, проходячи через отвори тарілки, барботує воду. Зі збільшенням навантаження, а, отже, і витрати пари, висота парової подушки збільшується, і надмірна пара перепускається в обвід барботажної тарілки через перепускні труби. Потім пара проходить через горловину в перепускній тарілці і надходить у струменевий відсік, де її частина конденсується. Пароповітряна суміш відводиться в охолоджувач випору.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Країна виробник | Україна |