від 10 000 ₴
"Монастирищенський завод котельного обладнання" пропонує грязевик вертикальний серії ТС-568, який застосовується на електростанціях, в котельнях, елеваторних вузлах, теплових вводах будівель і споруд різного призначення та ін., який призначений для очищення води від великих і середніх та теплопостачання.
Грязевик є вузол розширення трубопроводу зі зміною напрямку потоку води та фільтрацією її спеціальною сіткою. Під сіткою відбувається відсікання, випадання в осад і накопичення великих і середніх завислих частинок. Робота грязевика полягає в прийомі вихідної води, фільтруванні її від середніх і великих зважених частинок, відведенні очищеної води і періодичному очищенні нижньої частини корпусу від бруду.
Умовою нормальної роботи грязевика є поступове наростання гідравлічного опору в грязьовику за показаннями приладів лінії трубопроводу до і після грязьовика. Робоча температура даного грязьовика до 200 С.
Мал. 1. Грязевик вертикальний ГВ (ТС-568)
1 – Корпус; 2-3 - Заглушка; 4 – Ручка; 5 – Сітка; 6-9 - Прокладки.
Грязевик встановлюється на лінії трубопроводу за допомогою фланцевих з'єднань. Встановлення та обв'язування грязевика має бути здійснено таким чином, щоб забезпечувалася можливість огляду, ремонту, очищення як з внутрішнього, так і з зовнішнього боку. Підвідний та відвідний трубопровід повинні бути розвантажені. Після установки грязь необхідно провести його гідравлічне випробування разом з опресуванням всього трубопроводу. Після опресування лінії та гідравлічного випробування грязьовика та трубопроводу, проводиться промивка лінії. Після промивання лінії трубопроводу, грязь слід відключити, виконати очищення окалини та іншого механічного сміття з грязь через штуцер (технологічний лючок), після чого знову включити в роботу на постійно.
Основним завданням експлуатації грязьовиків є забезпечення безперебійної та безаварійної роботи виробу з розрахунковими параметрами протягом усього терміну експлуатації. Експлуатація грязьовиків повинна виконуватись відповідно до «Правил безпечної експлуатації трубопроводів пари та гарячої води».
Грязевик повинен перебувати під наглядом обслуговуючого персоналу. У процесі експлуатації потрібно контролювати гідравлічний опір грязьовика за показаннями манометрів (або диференціального манометра) на лінії трубопроводу до та після грязьовика. У міру накопичення бруду в піддоні грязьовика та забивання сітки окалиною або іншими завислими частинками, зростає гідравлічний опір апарату. У разі перевищення значення опору, зазначеного в паспорті, необхідно відключити грязь і зробити очищення його від бруду і відкладень, що накопичився, а так само промити сітку через штуцер (муфту) в нижній частині корпусу. Огляд та очищення внутрішньої поверхні корпусу грязьовика, а також заміна паронітових прокладок повинні проводитися не рідше одного разу на 2-3 роки під час зупинки грязьовика.
Грязевик повинен піддаватися технічному огляду після монтажу, до пуску в роботу, періодично в процесі експлуатації. Після монтажу перед пуском у роботу при виконанні вимог щодо умов та термінів зберігання необхідно проводити тільки зовнішній огляд грязьовика та гідравлічне випробування. Перед внутрішнім оглядом і гідравлічним випробуванням грязьовик слід відключити, охолодити, звільнити від робочого середовища, що його заповнює.
Основні | |
---|---|
Гарантійний термін | 12 міс |
Країна виробник | Україна |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | Монастирищенський завод котельного обладнання |